montaż bramy oraz ogrodzenia panelowego
montaż bramy oraz ogrodzenia panelowego
Odsłon: 158828 | Ocena: 108 | Czas: 5m 4s |


Szukaj
Dyskusja:


montaż bramy oraz ogrodzenia panelowego Witam .
Piszę do Państwa w sprawie tego produktu:
https://quikset.com.pl/pl/p/QUIKSET-Q1000-masa-do-montazu-slupkow/295Jeśli dobrze zrozumialem to jeden worek wystarcza na otwór 20cm*20cm i głębokość 50cm?Obecnie mam wykonać ogrodzenie panelowe ze słupkami 4cm*6cm.Proszę mi napisać czy używając tego produktu muszę zwracać uwagę na normy głębokości wykopu(ze względu na przemarzanie) tj.ok.90-100cm tak jak przy betonie?Czy może to być przy Quikset 1000 znacznie płytszy wykop?Jak to wygląda właśnie ze strefą przemarzania?Proszę o szybką odpowiedz ponieważ chcę zaproponować klientowi tańsze i wygodniejsze rozwiązanie używając tego produktu.Z góry dziękuję za odpowiedż i serdecznie pozdrawiam.Z poważaniem Karol Zięba.
Co za glupota xd a potem slupki mozna reka wyciagac xd Bynajmiej dosw z gotowa zaprawa wsypac zalac woda a potem slupki lataja
Na filmie podane jest, że dla słupka bramowego 8x8 średnica otworu to 15cm, a jaki powinien być otwór dla standardowego słupka ogrodzenia 6x4?
Uważam, że to świetne rozwiazanie na nieduże inwestycje, lub tam gdzie nie ma miejsca na kręcenie betonu lub czasu na jego schnięcie...
Jak jest z wytrzymałością i chłonnością wody?
Co to za gotowa zaprawa ?
A co z fundamentem w świetle bramy?
jak ten facet w czerwonej czapce bedzie sie tak zawsze schylal jak w 3:36 to zycze powodzenia z kregoslupem
Montaż trochę dziwny... Między podmurówką a panelem zostawiacie ok 20cm wolnej przestrzeni. Ogrodzenie nie będzie spełniać swojego zadania bo przez taką szparę każdy kot czy pies przejdzie na posesje.
jak jest cena np. 1 worka ?